توسعه ارتقاء سطح تخصصی و کاربردی با هدف کارآفرینی در شرایط کنونی یک امر حیاتی محسوب می شود، زیرا سرمایه گذاری‌های زیر بنایی و افزایش ابزار و تجهیزات و بطور کلی سرمایه‌های فیزیکی بدون سرمایه انسانی بلا استفاده خواهد ماند. زندگی شغلی افراد باید مولد و همراه با توسعه دانش کاربردی باشد تا قادر شوند با سرعت تغییر هماهنگ شوند، لذا داشتن دانش کاربردی برای موفقیت اقتصادی و اجتماعی افراد ضروری است.

 

این طرح طبق آخرین استاندارد دانش تخصصی با رویکرد کاربردی بر اساس شاخصه هائی همچون : سوابق علمی و شغلی – تالیفات و تحقیقات – مقالات و سخنرانی – اختراعات و ابداعات – طرح و برنامه – احکام و گواهینامه – رتبه و مقام – تشویقات و ترفیعات – پایان نامه های علمی در 4 سطح بصورت غیر حضوری تعیین سطح می نماید که در صورت تقاضای کاربر گواهی سطح و رتبه کسب شده بصورت چاپی قابل ارائه خواهد بود.

جایگاه تجربه،حرفه و مهارت در توسعه علم :

بدیهی است آنچه که تا به امروز موجب توسعه علمی و پیشرفت و نوآوری های علوم گردیده، بهره مندی از تجارب، حِرَف و فنون و مهارت های کسب شده است که با گذر زمان کلاسه بندی شده و بصورت سرفصل های مختلف علمی مطرح گردید و می توان گفت دارای جایگاهی برابر با علم و به بیانی دیگر، پایه و اساس علم است که به مباحث علمی محتوی می بخشد. بطوری که بسیاری از علوم بدون امکان تجربه و آزمایش، به سادگی ارزش خود را از دست داده است. بعنوان مثال می توان به علم ریاضی، مکانیک و مواد، و یا علوم پزشکی و طب سنتی و مدرن، و یا عرفان، فلسفه و منطق، و یا علوم دینی و مذهبی اشاره کرد که در تمام این علوم، تجربه و مهارت و امکان آزمون و خطا از مهمترین ویژگی های آن ها بوده و به نوعی عامل ایجادشان نیز می باشد. از این رو تجربه، حرفه و مهارت دارای جایگاه ویژه ای در توسعه علمی می باشد.

 

درباره موسسه پردیس بین المللی علم و فن دانشوران نیکان:

موسسه پردیس بین المللی علم و فن دانشوران نیکان به شماره ثبت ۴۳۹۹۲ در سال ۱۳۹۷ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری ثبت گردیده و شروع به ارائه خدمات مشاوره در موضوعات مذکور گردید در این طرح که اکثر بازار هدف با متخصصین و افراد ماهر و کسانی که سوابق شغلی داشته و یا تعدادی گواهینامه های مهارتی و پایان دوره آموزشی داشته اند این موسسه سوابق و مهارتهای آنها را تجمیع نموده و در قالب یک گواهی ارائه می نماید.

اصول و ساختار صدور مدرک معادل یا در سطح دکتری پردیس دانشگاهی علم و فن دانشوران

اصول و ساختار صدور مدرک معادل یا در سطح کارشناسی ارشد پردیس دانشگاهی علم و فن دانشوران

اصول و ساختار صدور مدرک معادل یا در سطح کارشناسی حرفه ای پردیس دانشگاهی علم و فن دانشوران

– ,علم ,های ,علمی ,توسعه ,مهارت ,و یا ,و مهارت ,علم و ,و فن ,فن دانشوران

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قدح ghadah.blog.ir شرکت تولیدی زیزا لعنت به این سئو مشکلات یک جوان روشن فکر نما وام بانکی فوری تامین سرمایه ۹الی۰۲۱۸۸۶۷۹۰۰۷ کانون قرآن و عترت دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران اگه بر روی این لینک کلیک کنید تمام اطلاعات گوشی یا کامپیوتر هک میشود لحاف کرسی دانلود گزارش تخصصی رندوم نوشت